Rezultate Liga a V-a

1
30
http://webmobile.xdev.ro/fagarastv/player.html

Rezultate Seria Est

Bradul Şinca – AS Caţa  4-2

AS Poiana Mărului – Oltul Comăna    6-3

AS Avântul Ileni – Şercăiana Şercaia  12-1

Luceafărul Mărgineni – Transilvania Felmer           6-1

AS Bucium – AS Vad    1-1

Olimpia Şercăiţa – Unirea Ticuşu Vechi       1-6

FC Sebeş 2011 – Bizonul Hălmeag    7-0

 

Clasament

1. FC Sebeş 2011           7        7        0        0        35-2            21p

2. AS Poiana Mărului      7        6        1        0        33-12          19p

3. AS Avântul Ileni         7        5        1        1        31-11          16p

4. AS Caţa                     7        5        0        2        25-12          15p

5. Luceafărul Mărgineni   7        5        0        2        26-14          15p

6. Unirea Ticuşu Vechi   7        4        0        3        18-13          12p

7. Bradul Şinca               7        3        0        4        15-21          9p

8. Şercăiana Şercaia        7        3        0        4        19-35          9p

9. AS Bucium                 7        2        2        3        14-15          8p

10.Olimpia Şercăiţa         7        2        0        5        15-32          6p

11.AS Vad                     7        1        2        4        11-23          5p

12.Transilvania Felmer    7        1        1        5        9-24            4p

13.Oltul Comăna            7        1        0        6        7-23            3p

14.Bizonul Hălmeag        7        0        1        6        2-23            1p

 

Rezultate Seria Vest

Progresul Voivodeni – AS Ileni          2-0

Avântul Iaşi – Beclereana Beclean      0-1

Unirea Făgăraş – Olimpia Săsciori      0-0

FS Voila – Oltul Rucăr                      2-0

Săgeata Drăguş – Receana Recea       2-1

Carpaţi Ucea – Şoimii Sâmbăta          3-1

 

Clasament

1. Progresul Voivodeni             6        5        1        0        22-3            16p

2. Beclereana Beclean               6        4        2        0        18-6            14p

3. Olimpia Săsciori                   6        4        1        1        23-7            13p

4. FS Voila                              6        4        1        1        16-9            13p

5. Săgeata Drăguş                    6        4        1        1        14-8            13p

6. Receana Recea                    6        3        0        3        9-16            9p

7. Şoimii Sâmbăta                    6        2        1        3        10-14          7p

8. AS Ileni                               6        2        0        4        5-8              6p

9. Carpaţi Ucea                        6        2        0        4        6-12            6p

10.Unirea Făgăraş                    6        1        1        4        5-19            4p

11.Oltul Rucăr                         6        1        0        5        7-16            3p

12.Avântul Iaşi                         6        0        0        6        4-21            0p

 

Etapa viitoare, duminică 23 octombrie

Seria Est

Unirea Ticuş – AS Caţa

Şercăiana  Şercaia – Olimpia Şercăiţa

Bizonul Hălmeag – Avântul Ileni

FC Sebeş 2011 – AS Caţa

Oltul Comăna – Bradul Şinca

Transilvania Felmer – AS Poiana Mărului

AS Vad – Luceafărul Mărgineni

 

Seria Vest

AS Ileni – Avântul Iaşi

Beclereana Beclean – Unirea Făgăraş

Olimpia Săsciori – Receana Recea

Şoimii Sâmbăta – FS Voila

Oltul Rucăr – Progresul Voivodeni

Carpaţi Ucea – Săgeata Drăguş

 

 

 

 

 

1 COMENTARIU

  1. vezi k duminik asta as bucium joaca la ticus…k nu are cata 2 echipe sa le trimita si la sebes si la ticus!!!

LĂSAȚI UN MESAJ