Rezultate Liga a V-a, Făgăraş

9
29
http://webmobile.xdev.ro/fagarastv/player.html

Rezultate Seria Est

1.     Olimpia Şercaia – Unirea Ticuşu Vechi 4-5

2.     Izvorul Hoghiz – AS Racoş 7-2

3.     Clăbucet Sebeş – Şercăiana Şercaia 8-0

4.     Bradul Şinca – Oltul Comăna 1-1

5.     AS Vad – Luc Mărgineni 1-5

6.     Trans Felmer – Poiana Mărului 1-2

7.     Bizonul Hălmeag – AS Bucium 0-10

Clasament

1.       AS Bucium  12      10      0        2        51-23 30p

2.       Izvorul Hoghiz      12      10      0        2        51-23 30p

3.       Unirea Ticuşu Vechi       12      8        1        3        41-27 25p

4.       Luc Mărgineni       12      8        0        4        26-17 24p

5.       Poiana Mărului      12      7        1        4        38-19 22p

6.       Clăbucet Sebeş     12      6        2        4        26-19 20p

7.       AS Vad       12      4        4        4        33-31 16p

8.       Olimpia Şercăiţa    12      5        1        6        25-31 16p

9.       AS Racoş   12      5        1        6        23-31 16p

10.     Trans Felmer        12      3        2        7        12-27 11p

11.     Bradul Şinca         12      3        2        7        15-32 11p

12.     Oltul Comăna        12      2        4        6        17-23 10p

13.     Şercăiana Şercaia  12      3        1        8        24-33 10p

14.     Bizonul Hălmeag   12      1        0        11      8-44   3p

Rezultate Seria Vest

1.     AS Ileni – Cetatea Făgăraş 7-3

2.     Beclereana – Carpaţi Ucea 1-1

3.     Unirea Făgăraş – Real Făgăraş 4-6

4.     Oltul Rucăr – Şoimii Sâmbăta 2-4

5.     Prog. Voivodeni – FS Voila 3-1

6.     Săgeata Drăguş – Avântul Iaşi  4-2

7.     Olimpia Săsciori va sta

Clasament

1.       Prog. Voivodeni    11      10      1        0        45-8   31p

2.       Săgeata Drăguş     11      9        1        1        37-18 28p

3.       AS Ileni       12      8        2        2        39-23 26p

4.       Şoimii Sâmbăta     11      4        3        4        22-18 15p

5.       Beclereana Beclean         11      4        3        4        21-18 15p

6.       Real Făgăraş         11      5        0        6        22-28 15p

7.       Olimpia Săsciori    11      4        3        4        18-26 15p

8.       Carpaţi Ucea         11      4        1        6        27-27 13p

9.       Unirea Făgăraş      11      3        2        6        21-28 11p

10.     FS Voila      11      3        2        6        14-23 11p

11.     Oltul Rucăr  11      3        2        6        23-36 11p

12.     Cetatea Făgăraş     11      3        0        8        19-36 9p

13.     Avântul Iaşi 11      1        2        8        15-35 5p

Etapa viitoare (ultima) duminică 28 noiembrie

Seria Est

AS Bucium – Olimpia Şercăiţa

Unirea Ticuş – Izvorul Hoghiz

AS Racoş – Clăbucet Sebeş

Şercăiana – Bradul Şinca

Oltul Comăna – AS Vad

Luc Mărgineni – Trans Felmer

Poiana Mărului – Pizonul Hălmeag

Seria Vest

Cetatea Făgăraş – Beclereana

Carpaţi Ucea – Unirea Făgăraş

Real Făgăraş – Oltul Rucăr

Şoimii Sâmbăta – Prog. Voivodeni

FS Voila – Săgeata Drăguş

Avântul Iaşi – Olimpia Săsciori

9 COMENTARII

  1. ole ole ole margineniu iar face senzatieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee…………..bravo margineniu sa o tineti tot asa…:D

  2. Fortza Margineni! tot asa sa o tineti .A fost tiki taka q vadu . tocana ! tocana! tocana!:)) pana acum merge treaba, in retur va fi dificil , dar o sa iasa bine :X

  3. Ultrasii Progresul Voivodeni saluta victoria celor din Margineni si venim cu propunerea infratirii celor doua galerii :))

LĂSAȚI UN MESAJ