Programe tv

0
119
http://webmobile.xdev.ro/fagarastv/player.html

Luni 30 martie
TVR 1
07:00 Trezirea la apel!
07:05 Telejurnal
07:15 Trezirea la apel!
08:00 Telejurnal
08:15 Trezirea la apel!
09:00 Telejurnal
09:15 Desene animate
09:55 Călător în Ţara Sfântă
10:10 Fotbal România – Serbia în preliminările CM 2010
11:50 Călător în Ţara Sfântă
12:00 Sclava Izaura (s)
13:00 Miezul zilei cu Iuliana Marciuc
14:00 Jurnalul TVR
14:45 Campania 1989
15:00 Teleshopping
15:30 Kronica
17:00 Sclava Izaura (s)
17:55 Călător în Ţara Sfântă
18:00 Din curtea şcolii
18:50 Don Juan (s)
19:30 Sport
20:00 Telejurnal
21:10 Ameninţare în noapte (SUA, 1971, thriller)
23:00 Top 10 personalităţi 2008- cu Barabara Walters Documentar
23:30 Prinţesa lumii Documentar
23:45 Campania 1989
00:00 Telejurnal
00:15 Zona @IT
00:40 De ce democraţia Taxi spre întuneric Documentar
01:35 Viaţa satului
03:15 Arca lui Noe
03:50 Sport
04:20 Telejurnal
05:20 Miezul zilei
06:15 Imnul României
06:20 Teleshopping

TVR 2
07:00 Tom Degeşţel şi Degeţica (s)
09:45 Învingătorii
10.00 Revista presei
10:30 Jurnalul TVR
11:00 Eu şi mama (s)
12:00 Revista presei
12:30 Jurnalul TVR
12:45 Dovadă de iubire (s)
13:45 Descoperă românii
14:30 eForum
15:00 Împreună în Europa
16:05 Altă viaţă! (s)
17:10 Tonomatul DP 2
18:15 Jurnal Euronews
18:30 Destinaţii pe mapamond
19:10 Tot ce-ţi doreşti (SUA, 2005, comedie romantică)
20:50 Învingătorii
21:00 Arena leilor
22:00 Ora de ştiri
23:10 Patinaj artistic
01:40 Eu şi mama (s)
02:35 Altă viaţă! (s)
03:30 Descoperă românii

Antena 1

06:00 Observator
08:00 ‘Neaţa cu Răzvan şi Dani
10:00 În gura presei
11:00 Concurs interactiv
12:00 Scene de căznicie
13:00 Observator
13:45 Divertis Mall
15:00 Divertis Mall
16:00 Observator
17:00 Acces direct Talk-show
19:00 Observator * Sport * Meteo
20:30 Test de fidelitate Divertisment
22:00 Fetele marinarului (s)
23:00 Observator
23:45 Un show păcătos Talk-show
01:00 Benny Hill (s)
01:30 Concurs interactiv
02:30 Sport
03:00 Fetele marinarului (s)
04:00 Acces direct Talk-show

PRO TV

07:00 Ştirile PRO TV
Ce se întâmplă, doctore?
10:00 Frumuseţe pe muchie de cuţit
11:00 Apropo TV
12:00 Tânăr şi neliniştit (s)
13:00 Ştirile RRO TV
13:45 Bucătăria lui Radu
14:15 Tântălăul şi gogomanul (SUA, 1994, comedie)
16:00 Tânăr şi neliniştit (s)
17:00 Ştirile PRO TV
17:45 Happy Hour Divertisment
19:00 Ştirile PRO TV *Sport *Vremea
20:30 Curierul morţii (Germania, 2006, acţiune)
22:30 Ştirile PRO TV
23:15 Jugaru Shucaru’ * Vremea
23:45 Dexter (s)
00:45 Curierul morţii (Germania, 2006, acţiune)
02:25 Omul care aduce cartea
02:30 Ştirile PRO TV
03:30 Jugaru Shucaru’
04:00 Dexter (s)
05:00 ProMotor
06:00 Happy Hour Divertisment

Acasă Tv

06:15 Al şaptelea cer (s)
07:00 Rebelde (s)
08:00 Teleshopping
08:15 Pe cuvânt de femeie (s)
10:00 Iubire de mamă (s)
12:00 Bărbatul visurilor mele (s)
13:00 Betty cea urâtă (s)
14:30 Amintiri (SUA, 1960, dragoste)
16:25 Vremea de Acasă
16:30 Umbrele trecutului (s)
17:30 Poveştiri adevărate
18:30 Iubire cu chip rebel (s)
19:30 Îngeraşii (s)
20:30 Regina (s)
22:00 Poveştiri de noapte
22:30 Toantele nu merg în rai (s)
23:30 Clona (s)
00:45 Poveştiri adevărate
01:45 Regina (s)
03:00 Îngeraşii (s)
04:00 Poveştiri de noapte
04:30 Umbrele trecutului (s)
05:15 Toantele nu merg în rai (s)

Prima Tv

07:30 Ring Ring
08:30 Sport cu Florentina
08:35 Dragoste şi putere (s)
09:00 Walker, poliţist texan (s)
10:00 Blonda (coprod., 2001, biografic)
12:00 Teleshopping
12:30 Camera de râs
13:00 Imagini incredibile din lume
14:00 Teleshopping
14:30 Dragoste şi putere (s)
15:00 Focus
15:30 Walker, poliţist texan (s)
16:30 Cireaşa de pe tort
17:30 Trăsniţi din NATO (s)
18:00 Focus
19:30 Cireaşa de pe tort Divertisment
20:30 Soţul perfect ((SUA, 1993, comedie romantică)
22:00 Trăsniţi din NATO
22:30 Nimeni nu-i perfect (s)
23:00 Poliţia în acţiune
00:30 Pocher Heaven
01:30 Blonda Marlyn (coprod., 2001, biografic)
04:00 Camera de râs
04:30 Cireaşa de pe tort

Naţional Tv
06:00 Pastila Vouă
06:30 Sare şi piper
08:00 Serbările galante
10:00 A ta pentru totdeauna (s)
11:00 Stargate: SG – 1 (s)
12:20 Uite cine câştigă
14:30 Culoarea dragostei Film
17:30 A ta pentru totdeauna (s)
18:30 Ştiri Naţional TV
20:00 Pastila Vouă
20:15 Sclavii destinului (Rusia, 2007, aventuri)
23:00 Stargate (s)
00:00 Ştiri
00:15 Sclavii destinului (Rusia, 2007, aventuri)
02:30 Ştiri
03:45 Albumul Naţional
05:45 Pastila Vouă

LĂSAȚI UN MESAJ