Lista premianților la Festivalul „Evadarea în artă“

0
159
http://webmobile.xdev.ro/fagarastv/player.html

evadarePremiere teatru

GIMNAZIU
1.    ANTONESCU ELIZA    CNRN    Sp al juriului pt. ROL FEMINN
2.    POPA RARES    CNRN    Sp al juriulu pt. ROL MASCULIN
3.    GRADINARU SAMIRA    Lic Teologic Ortodox BRANCOVEANU    MENTIUNE
4.    RINEA IULIA    CNDS    PREMIUL 3
5.    TRUPA DE TEATRU
Sceneta RECREATIA MARE    Lic Teologic Ortodox BRANCOVEANU    PREMIUL 3

6.    BLAJ NITU MATEI    Lic Teologic Ortodox BRANCOVEANU    PREMIUL 2
7.    SIN RAUL si COLTEA IULIAN    Lic Teologic Ortodox BRANCOVEANU    PREMIUL 2
8.    TRANDAFIR ALEXANDRU    Lic Teologic Ortodox BRANCOVEANU    PREMIUL 1
LICEU
1.    CHIOREAN BOGDAN    Lic Teologic Ortodox BRANCOVEANU    MENTIUNE
2.    MANILIUC IOANA    CNDS    MENTIUNE
3.    ORBAN EDITH    CNDS    MENTIUNE
4.    ARON DIANA    CNRN    MENTIUNE
5.    STINIGUTA ADRIAN    CNDS    PREMIUL 3
6.    TRUPA DREAMERS    CNDS    PREMIUL 3
7.    RUSU MARIUS    Lic Teologic Ortodox BRANCOVEANU    PREMIUL 2
8.    TUDOR CASIANA    CNRN    PREMIUL 2
9.    GRECU MARIA    CNRN    PREMIUL 1

CREATIE LITERARA

GIMNAZIU
1.    MURGULET SILVIU    SC GIM OVID DENSUSIANU    SPECIAL AL JURIULUI
PROZA
2.    UNTILA LAVINIA    CNRN    SPECIAL AL JURIULUI
3    BARCUTEAN EMANUELA    CNRN    PREMIUL 3 /PROZA
4    PALAS  MARIA    CNRN    PREMIUL2 /PROZA
5.    VIJOLI IOANA    CNRN    PREMIUL 1/ POEZIE
6.    STEFANACHE ELIANA    CNRN    PREMUL 1/ PROZA

LICEU
1.    RACOTEA LUCIAN    LIC TEHN AV DR IOAN SENCHEA    PREMIUL SPECIAL PT CREATIE IN LB.FR
2.    GREAVU ALEXANDRA    LIC TEHN AV DR IOAN SENCHEA    PREMIUL 3 / CRATIE FR
3.    HERA NICOLAE    LIC TEHN AV DR IOAN SENCHEA    PREMIUL 3/ PROZA
4.    GALAN DAVID    LIC TEHN AV DR IOAN SENCHEA    PREMIUL 3 /POEZIE
5.    MUNTEANU IOANA    LIC TEHN AV DR IOAN SENCHEA    PREMIUL 2/ CREATIE FR
6.    COMSA ALEXANDRA    CNDS    PREMIUL 2/ PROZA
7.    COZAC ANDREEA    LIC TEHN AV DR IOAN SENCHEA    PREMIUL 2/  POEZIE
8.    STANEIU ROXANA    CNRN    PREMIUL 1/ POEZIE
9.    MANOLESCU ANDREEA    LIC TEHN AV DR IOAN SENCHEA    PREMIUL 1/  PROZA
10.    MORARESCU CRISTNA    CNRN    PREMIUL 1/ CREATIE FR

CREATIE PLASTICA  

GIMNAZIU
1.    DUL BERNADET    CNRN    MENTIUNE
2.    BARCUTEAN EMANUELA    CNRN    MENTIUNE
3.    URDEA RAZVAN    CNDS    PREMIUL 3
4.    PALCU ANDREEA    CNRN    PREMIUL 3
5.    STEFANACHE ELIANA    CLUBUL ELEVILOR    PREMIUL 2
6.    OBOGEANU ANA LUIZA    CLUBUL ELEVILOR    PREMIUL 1

LICEU

1.    MOTOC IOANA    CNRN    PREMIUL 2
2.     GRECU MARIA    CLUBUL ELEVILOR    PREMIUL 1

MUZICA
GIMNAZIU
1.    BOSTIOG DELIA    CNRN    PREMIUL 3 VOCAL USOARA
2.    LUPU MIRUNA    CLUBUL ELEVILOR    PREMIUL 3 VOCAL USOARA
3.    MATEI BORA ANASTASIA    CNRN    PREMIUL 3 INSTRUMENT
4.    TAFLAN TEODOR    Sc. Gim. OVID DENSUSIANU    PREMIUL 3 INSTRUMENT PROF
5.    CRISTEA IOANA    Sc. Gim. OVID DENSUSIANU    PREMIUL 3 INSTRUMENT PROF
6.    BOAMFA ANA MARIA    CNRN    PREMIUL 3
VOCAL FOLCLOR
7.    FEHER KATALIN    CLUBUL ELEVILOR    PREMIUL 2
VOCAL USOARA
8.    GRUIA LARISA    CNDS    PREMUL 2
INSTRUMENT
9.    TATOMIR CARMINA    Sc. Gim. OVID DENSUSIANU    PREMIUL 2
VOCAL POPULARA
10.    BALASZ ANA MARIA    Lic Teologic Ortodox BRANCOVEANU    PREMIUL 1
INSTRUMENT
11.    TETIU IOANA    CLUBUL ELEVILOR    PREMIUL 1
VOCAL USOARA
12.    SAPATORUL STELIO    CNRN    PREMIUL 1
INSTRUMENT
13.    TEACA MIHAI    Sc. Gim. OVID DENSUSIANU    PREMIUL 1
INSTRUMENT PROFI
14.    BOIERIU LAVINIA    CNRN    FOLCLOR
Premiul 1

LICEU
1.    URSU ROXANA    CNRN    PREMIUL 3
VOCAL USOARA
2.    MURESAN DAMARIS    CNRN    PREMIUL 2
VOCAL USOARA
3.    BALINT SARA    CNDS    PREMIUL 2
NSTRUMENT PROF
4.    DEBU CRSTINA    CNRN    PREMIUL 1
VOCAL USOARA
5.    PATRINJEL GEORGIANA    CNDS    PREMIUL 1
VOCAL POPULARA
FOTO / FILM

GIMNAZIU
1.    OPREA OANA    CLUBUL ELEVLOR    PREMIUL 3
2.    FLOREA CATALINA    CLUBUL ELEVILOR    PREMIUL 2
3.    DUMITRESCU DIANA    CLUBUL ELEVILOR    PREMIUL 1
4.    IONESCU RADU    CNRN    PREMIUL 1 FILM

LICEU

1.    NEAG COSMIN    CNRN    SPECIAL AL JURIULUI
2    BOBRIC IOSIF    LIC TEHN AV DR IOAN SENCHEA    SPECIAL AL JURIULUI
3.    RUSU NAN DAN    CNDS    PREMIUL 3
4.    PASCU FLAVIUS    CNDS    PREMIUL 2
5.    PULTEA MEDANA    CNDS    PREMIUL 1

DANS

GIMNAZIU

1.    TRUPA HANSEL si GRETTEL        SPECIAL AL JURIULUI
2.    TRUPA SNAC    COLEGIUL AUREL VIJOLI    SPECIAL AL JURIULUI
3.    CERCUL MILITAR        PREMIUL 3
4.    TRUPA PRETTY GIRLS        PREMIUL 3
5.    TRUPA CDI    CNDS    PREMIUL 2
6.    TRUPA DINAMIS    CNRN    PREMIUL 1
7.    ANSAMBLUL FOLCLORIC    Sc. HIRSENI si CASA DE CULTURA    PREMIUL 1

LĂSAȚI UN MESAJ