Programul Turului Ligii I, ediţia 2010-2011

0
43
http://webmobile.xdev.ro/fagarastv/player.html

Etapa I (24 iulie):
Rapid – FC Vaslui
Târgu Mureş – FC Braşov
U Cluj – Steaua
U Craiova – CFR Cluj
Timişoara – Gloria Bistriţa
Astra – Dinamo
Sportul – Oţelul
Victoria Brăneşti – Gaz Metan
Internaţional Curtea de Argeş – Unirea Urziceni

Etapa a II-a
FC Vaslui – FCM Târgu Mureş
FC Braşov – Universitatea Cluj
Steaua – Universitatea Craiova
CFR Cluj – Victoria Brăneşti
Gloria Bistriţa – Astra Ploieşti
Gaz Metan Mediaş – FC Timişoara
Dinamo – Sportul Studenţesc
Oţelul Galaţi – Internaţional Curtea de Argeş
Unirea Urziceni – Rapid

Etapa a III-a
Rapid – Oţelul Galaţi
FCM Târgu Mureş – Unirea Urziceni
Universitatea Cluj – FC Vaslui
FC Timişoara – CFR Cluj
Victoria Brăneşti – Universitatea Craiova
Astra Ploieşti – Gaz Metan Mediaş
Sportul Studenţesc – Gloria Bistriţa
Internaţional Curtea de Argeş – Dinamo
FC Braşov – Steaua

Etapa a IV-a
Universitatea Craiova – FC Timişoara
FC Vaslui – FC Braşov
Steaua – Victoria Brăneşti
CFR Cluj – Astra Ploieşti
Gloria Bistriţa – Internaţional Curtea de Argeş
Gaz Metan Mediaş – Sportul Studenţesc
Dinamo – Rapid
Oţelul Galaţi – FCM Târgu Mureş
Unirea Urziceni – Universitatea Cluj

Etapa a V-a
Rapid – Gloria Bistriţa
FCM Târgu Mureş – Dinamo
Universitatea Cluj – Oţelul Galaţi
FC Timişoara – Victoria Brăneşti
Astra Ploieşti – Universitatea Craiova
Sportul Studenţesc – CFR Cluj
Internaţional Curtea de Argeş – Gaz Metan Mediaş
FC Vaslui – Steaua
FC Braşov – Unirea Urziceni

Etapa VI-a
Universitatea Craiova – Sportul Studenţesc
Victoria Brăneşti – Astra Ploieşti
Steaua – FC Timişoara
CFR Cluj – Internaţional Curtea de Argeş
Gloria Bistriţa – FCM Târgu Mureş
Gaz Metan Mediaş – Rapid
Dinamo – Universitatea Cluj
Oţelul Galaţi – FC Braşov
Unirea Urziceni – FC Vaslui

Etapa a VII-a
Rapid – CFR Cluj

FCM Târgu Mureş – Gaz Metan Mediaş
Universitatea Cluj – Gloria Bistriţa
Astra Ploieşti – FC Timişoara
Sportul Studenţesc – Victoria Brăneşti
Internaţional Curtea de Argeş – Universitatea Craiova
FC Vaslui – Oţelul Galaţi
FC Braşov – Dinamo
Unirea Urziceni – Steaua

Etapa a VIII-a
Universitatea Craiova – Rapid
FC Timişoara – Sportul Studenţesc
Victoria Brăneşti – Internaţional Curtea de Argeş
Steaua – Astra Ploieşti
CFR Cluj – FCM Târgu Mureş
Gloria Bistriţa – FC Braşov
Gaz Metan Mediaş – Universitatea Cluj
Dinamo – FC Vaslui
Oţelul Galaţi – Unirea Urziceni

Etapa a IX-a
Rapid – Victoria Brăneşti
FCM Târgu Mureş – Universitatea Craiova
Universitatea Cluj – CFR Cluj
Sportul Studenţesc – Astra Ploieşti
Internaţional Curtea de Argeş – FC Timişoara
FC Vaslui – Gloria Bistriţa
FC Braşov – Gaz Metan Mediaş
Oţelul Galaţi – Steaua
Unirea Urziceni – Dinamo

Etapa a X-a
Universitatea Craiova – Universitatea Cluj
FC Timişoara – Rapid
Victoria Brăneşti – FCM Târgu Mureş
Astra Ploieşti – Internaţional Curtea de Argeş
Steaua – Sportul Studenţesc
CFR Cluj – FC Braşov
Gloria Bistriţa – Unirea Urziceni
Gaz Metan Mediaş – FC Vaslui
Dinamo – Oţelul Galaţi

Etapa a XI-a
Rapid – Astra Ploieşti
FCM Târgu Mureş – FC Timişoara
Universitatea Cluj – Victoria Brăneşti
Internaţional Curtea de Argeş – Sportul Studenţesc
FC Vaslui – CFR Cluj
FC Braşov – Universitatea Craiova
Dinamo – Steaua
Oţelul Galaţi – Gloria Bistriţa
Unirea Urziceni – Gaz Metan Mediaş

Etapa a XII-a
Universitatea Craiova – FC Vaslui
FC Timişoara – Universitatea Cluj
Victoria Brăneşti – FC Braşov
Astra Ploieşti – FCM Târgu Mureş
Sportul Studenţesc – Rapid
Steaua – Internaţional Curtea de Argeş
CFR Cluj – Unirea Urziceni
Gloria Bistriţa – Dinamo
Gaz Metan Mediaş – Oţelul Galaţi

Etapa a XIII-a
Rapid – Internaţional Curtea de Argeş
FCM Târgu Mureş – Sportul Studenţesc
Universitatea Cluj – Astra Ploieşti
FC Vaslui – Victoria Brăneşti
FC Braşov – FC Timişoara
Gloria Bistriţa – Steaua
Dinamo – Gaz Metan Mediaş
Oţelul Galaţi – CFR Cluj
Unirea Urziceni – Universitatea Craiova

Etapa a XIV-a
Rapid – Steaua

Universitatea Craiova – Oţelul Galaţi
FC Timişoara – FC Vaslui
Victoria Brăneşti – Unirea Urziceni
Astra Ploieşti – FC Braşov
Sportul Studenţesc – Universitatea Cluj
Internaţional Curtea de Argeş – FCM Târgu Mureş
CFR Cluj – Dinamo
Gaz Metan Mediaş – Gloria Bistriţa

Etapa a XV-a
FCM Târgu Mureş – Rapid
Universitatea Cluj – Internaţional Curtea de Argeş
FC Vaslui – Astra Ploieşti
FC Braşov – Sportul Studenţesc
Steaua – Gaz Metan Mediaş
Gloria Bistriţa – CFR Cluj
Dinamo – Universitatea Craiova
Oţelul Galaţi – Victoria Brăneşti
Unirea Urziceni – FC Timişoara

Etapa a XVI-a
Rapid – Universitatea Cluj
FCM Târgu Mureş – Steaua
Universitatea Craiova – Gloria Bistriţa
FC Timişoara – Oţelul Galaţi
Victoria Brăneşti – Dinamo
Astra Ploieşti – Unirea Urziceni
Sportul Studenţesc – FC Vaslui
Internaţional Curtea de Argeş – FC Braşov
CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş

Etapa a XVII-a
Universitatea Cluj – FCM Târgu Mureş
FC Vaslui – Internaţional Curtea de Argeş
FC Braşov – Rapid
Steaua – CFR Cluj
Gloria Bistriţa – Victoria Brăneşti
Gaz Metan Mediaş – Universitatea Craiova
Dinamo – FC Timişoara
Oţelul Galaţi – Astra Ploieşti
Unirea Urziceni – Sportul Studenţesc

LĂSAȚI UN MESAJ